— Blog SEAKAYAKOVÉ ŠKOLY —
 

Tradiční akce pro seakajakáře, které se může účastnit úplný začátečník i ostřílený mořský vlk. Trénink, společné pádlování, diskuze, výměna zkušeností; tak to je seakayakové sympozium.

Nevěřte doktorovi, který vám při zákroku řekne: Teď to trochu štípne. Všichni víme, že to bude bolet jako ku***. Tak stejně nevěřte instruktorovi na seakayaku, který vám řekne: "Teď se trochu zhoupne". Přesně tohle se mohlo stát účastníkům seakayakového semináře na německé Rujáně. Nicméně všichni byli tak nadšení na pádlování a cvičení na vodě,...

Tým Seakyakové školy bude u tohoto velikého svátku všech příznivců štíhlých lodí a lidí. Život je krátký, takže pádlování s přáteli není nikdy dost. Proto neváhejte a nasedněte do svých lodí, zaberte pádlem a dorazte na Seakayakové sympozium, které se letos koná v Praze pod záštitou HG sportu.

Máme první přihlášené na SEA KAYAK Seminář, který letos proběhne na Rujáně. Připravujeme pro vás novinky jako jsou například Kubištovy hořické trubičky (energie do paží), ranní kávu VOLKAFE a možná i funkční šátky z Brna se seakajakovým motivem.

Co na srdci to na jazyku. To je naše heslo. Proto se s vámi rádi podělíme nejenom o naše zkušenosti, ale i o naše zážitky.

Proč Pádlem / Srdcem? Ruce a pádlo vás sice pohání vpřed, ale to hlavní, co vás dostává kupředu je srdce. A když se to všechno spojí dohromady, jste na vodě a pádlujete. Protože jste poslechli vaše SRDCE!

Jaké je to vydat se v polovině listopadu z Prahy do Mělníka? Jak je to daleko a jak se překonávají zdymadla? A je to vůbec legrace? Všechno vám přiblížíme a na závěr vám sdělíme i pravdu o tom, jestli to je nebo není legrace.