— Extra speciál —

Kromě samotného pádlování vám nabízíme poradenství, kurz navigace nebo doprovod na vašich cestách.

Safety Buddy

Chceme někam, celkem dost toho umíme, ale na vše si netroufneme a tak potřebujeme "backup", který nám do ničeho nebude kecat, ale zasáhne pokud situace eskaluje. Zahrnuje večerní brífing s rozborem klíčových rozhodnutí.

Kdykoli, kamkoli, ale potřebuji to vědět alespoň tři týdny dopředu, přeci jenom připravit mapy, přílivové tabulky a celkovou taktiku stojí trochu času.  

Cena: 2000 Kč/den + náklady na dopravu a kempy

Kurz navigace

Osmihodinová nalejvárna s praktickým cvičením. Kurz proběhne v jarním termínu - bude upřesněn nebo na poptání, místo konání: Ústí nad Labem. Min. počet účastníků: 5. 

Naučíš se základní pojmy a postupy, které ti umožní běžnou orientaci, tak i navigovat v oblastech proudů a přílivu. Součástí kurzu budou i praktická cvičení.

Pro absolvování je třeba mít vlastní buzolu, tužku, papír a nabroušenou mysl.

Cena: 1500 Kč/osoba

Konzultace

Chceme někam, umíme úplně všechno, nikoho s sebou nechceme, ale přece jenom bychom rádi, aby nám někdo zkontroloval plánování, navigaci, taktiku a vybavení, doporučil mapy, pohlídal proudy a konkrétní místa.

Cena: 450 Kč/na hodinu + doprava

Individuální konzultace

Nic neumím, a chci okamžitě všechno. Dobře i to jde v rámci sezení 1to1. Cena bude stanovena individuálně (trochu více, než konzultace).

Tuto nabídku zajišťuje pro Seakayakovou školu: Jiří Kostínek. Kdo to je?


Zaujalo Vás to? Nezávazně nám napište!

S námi držíte správný kurs!