— Firemní pádlování na seakajacích —

Na jedné lodi jste v práci. Na vodě jste na jedné vlně. 

A taky stejně naladěni. 

Každý zabírá pádlem sice sám, ale jako tým se posouváte vpřed. 

Můžete jet po proudu, ale taky proti!

Tým na stejné vlně.

— Náplň akce —

Pro vaši firmu zajistíme seakayakovou akci krátkou nebo i vícedenní. Máme vyzkoušené destinace na českých řekách a přehradách. Disponujeme půjčovnou lodí a vybavení. Máme tým zkušených instruktorů vodní turistky.

Podrobný popis včetně destinací, náročnosti a seznamu vybavení


Pro koho je akce určena

Pro spíše menší pracovní týmy nebo vaše dobré zákazníky. Od 4–12 lidí, tak, abychom zajistili bezpečnost a zároveň komorní průběh akce s pobytem v divočině nebo prostě na vodě. Na tuto akci mohu vyrazit i úplní začátečníci – vyžadujeme pouze, aby všichni byli plavci. Pobyt na vodě a zvláště spojený s přespáním v přírodě posiluje nejen jednotlivé účastníky, ale i celý pracovní kolektiv. Během pádlování dochází ke snadnějšímu začlenění nových zaměstnanců do kolektivu, zvyšuje se loajalita k zaměstnavateli, kolektiv se tmelí a týmový duch posiluje. Navíc na vodácké akce se dlouho vzpomíná!

Bydlení

Nabízíme ubytování – v kempu, v chatičkách nebo v hotelu u řeky, ale nejvíce se nám osvědčilo táboření v divočině.

Stravování

Dle dohody – většinou zajišťujeme k snídani čaj a kávu a jídlo z vlastních zásob, obědy obvykle v restauracích a večeře formou opékání či grilování. Během dne svačinky ve formě tyčinek apod. tzv. traťovky.

Lokality

  • Praha – vodácké centrum HG sport Trója včetně kempu – pádlování směr Holešovice a Štvanice, případě po proudu až do Mělníka (1 - 2 dny)
  • Průjezd Prahou z malé Chuchle do Troje (1 den - zakončení ve vodáckém centru HG SPORT)
  • Orlík (1 - 2 dny)
  • Dalešice (1 - 2 dny - možnost návštěvy Dalešického pivovaru)
  • Slapy (1 - 2 dny)
  • Svatojánské proudy
  • Lipno včetně splutí Vltavy z Pěkné až do Frymburku (2 dny)

Cena

Ceny dle počtu účastníků, zvolené délky programu a zajišťovaného servisu. Zašlete nám vaši poptávku. Obratem se vám ozveme.

Délka trvání: min. 4 - 8 hodin na vodě + pobyt v přírodě či spaní v kempu či v divočině

Jak probíhá firemní pádlování?

— Objednejte si nezávazně naše služby —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.