— Seakajaková OCHUTNÁVKA —

Chcete si jenom vyzkoušet jízdu na seakajaku v doprovodu instruktora a s půjčeným vybavením? Koukáte na vodu a vodáky na ni a taky byste to chtěli zažít? Přestaňte být suchozemskou krysou a staňte se pádlerem!

Abyste pádlování na seakayaku přišli na chuť.

— Náplň kurzu —

Seznámení s kajakem, pádlem a vybavením na seakayak (vesta, kormidlo, šprajda). Seřízení kajaku (opěrky a sezení), ovládání kormidla.
Správné nastupování do seakajaku. Přímá jízda, zatáčení, základní manévry a náklony. Základy bezpečnosti - záchrana ve dvojici v praxi. Malá škola správného a efektivního pádlování. Plavba po a proti proudu. Změny směru a otáčení na místě. Přítahy pádlem. Během celodenního výcviku bude vložena zastávka na jídlo či svačinu. Ukázky tažení a činnosti při "cvaknutí". Zásady rozhodovacích schémat (MY ABCDE a STEVE) ve zkratce.

Pro koho je tato ochutnávka určena? Pro začátečníky a mírně pokročilé.

Termíny: od května 2024

Místa: Praha - Trója Vodácké centrum HG-sport 

Délka trvání: cca 8 hod.

Cena obsahuje: loď, pádlo, vestu, šprajdu, 1x vak , služby instruktora, 1 x sladké potěšení, 1 x časopis Svět Outdooru nebo Pádler

Cena neobsahuje: vaši dopravu, ubytování, stravu a půjčovnu EXTRA vybavení: (neopren, neoprenové ponožky, sucháč, vodácká bunda, sucháč, apod.) ceník půjčovny

Cena za pádlera: od 1000 Kč, max. 6 osob na jednoho instruktora

6 pádlerů / 1 000 Kč na osobu

5 pádlerů / 1 100 Kč na osobu

4 pádleři / 1 200 Kč na osobu

3 pádleři / 1 500 Kč na osobu

2 pádleři / 2 200 Kč na osobu

1 pádler / 4 000 Kč na osobu

Též možno věnovat jako Dárkový poukaz 

— Objednejte si nezávazně naše služby —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.