Velká vltavská výprava aneb seakayaková expedice

17.11.2020

Touha je zázrak, kámo zázrak! A jedna taková touha by tě mohla posadit do lodě, vtisknout ti pádlo do ruky a odstrčit tě od břehu. Ten první břeh, který bys mohl opustit je ten českobudějovický. A tím posledním břehem, na kterém se vylodíš, bude buďto ten trójský nebo až ten na soutoku s Labem v Mělníku. VVV (Velká Vltavská Výprava) je týdenní výprava po řece Vltavě a jejich kaskádách. Součástí je i proplutí Prahy. Do Prahy vstoupíme jako dobyvatelé. Jako dobrodruzi. Ošleháni větry. Opálení sluncem. Zkrátka jako ti co ví, že ví.

Jak je to dlouhé?

Napádlujeme společně od 188 do 233 kilometrů. Navaříme společně minimálně 7 snídaní a večeří. Vypijeme pár piv a možná padne i lahev portského. Jedná se o akci, která nemá v Česku obdoby! Tahle akce patří do seznamu "MUST zažít!" Rezervujte si pro jistotu 8 dní volna. I kdybychom dopádlovali do Drážďan, projdeme si volný den místní galerií a město.

POZOR: Logistika s přetažením přes Orlík - hráz (pouze pá, so, ne, po). Nebojte se. Víme o tom..

Vzdálenost: po vodě dle kilometráže: 233 Km (ČB - soutok s Labem), 233 - 45 = 188 km (ČB - Praha Troja). To znamená, že denně urazíme cca 25 - 35 km. Nebojte se, ono to místy teče!

Cena za osobu a akci

2 pádleři 15000 Kč/os

3 pádleři 11000 Kč/os

4 pádleři 9000 Kč/os

5 pádlerů 7700 Kč/os

6 pádlerů 6800 Kč/os

V ceně: průvodce, cesta z PHY do ČB a případně z Mělníka do PHY, zapůjčení: lodě, pádla, šprajdy a vesty, jednoho lodního vaku. 2x pišingr a 1x časopis Svět outdooru nebo PÁDLER.

Cena neobsahuje: vaši extra cestu nebo transport, zapůjčení extra vybavení, kempy, jídlo a pití, vstupy do hradů a zámků. Obvykle se skládáme na společné jídlo, pití a plyn. A vaříme společně, protože je to zábava.

Doporučené vybavení: kromě vybavení na seakayak, které zajišťujeme, dále doporučujeme: spacák, stan, karimatku, opalovací krém, sluneční brýle, pokrývku hlavy, vhodné oblečení, boty do vody, čelovku, hygienu, repelent, dostatek nádob na pitnou vodu, prádelní šňůru na sušení, náhradní oblečení, ...

Máte zájem? Máte dotaz? Napište nám.

— VELKÁ VLTAVSKÁ VÝPRAVA —

Po vodě z ČB až do Prahy a možná i dál!