Program Seakayakového sympozia, Praha 2019

Praha už volá!

Tým Seakyakové školy bude u tohoto velikého svátku všech příznivců štíhlých lodí a lidí. Život je krátký, takže pádlování s přáteli není nikdy dost. Proto neváhejte a nasedněte do svých lodí, zaberte pádlem a dorazte na Seakayakové sympozium, které se letos koná v Praze pod záštitou HG sportu.

31. 5. 2019

Příjezd pátek (tvrdé jádro) do Tróji - grilování vepřové kejty a vyprávění všech důležitých "sí" historek minimálně za posledních 10 let aneb z brožovaného života mořských bukanýrů.

1. 6. 2019

Vytvoření dvou skupin z davu

Skupina A výlet proti vodě do centra Prahy - odjezd cca v 9.30 hod. návrat cca 15.00 - 16.00 hod.

Skupina B 9.30 - 11.30 trénink záchrany na placaté vodě, správné pádlování atd.... 13.30 - 15.30 ovládání seakajaku v proudící vodě.

Po pádlování krátký blok První pomoc - V mezidobí eskymácká gymnastika.

Večer dva bloky povídání a promítání

• O kajacích a bezpečnostním vybavení na expedice (Kostínek)
  • Krátký Report ze Semináře na Rujáně, květen 2019

Poslední bod programu - Možná přijde i Viking? A volná zábava ...

2. 6. 2019

Pádlování z Troje dolů po proudu - Kralupy (možná stop o něco dříve - HG sport ještě nemá potvrzený autobus).

Na všechny se těší HG sport jako hlavní organizátor a tým Seakayakovaskola.cz

Na viděnou v Tróji.