— SEKAYAKOVÉ SYMPOZIUM 2024 —

Tak se opět po letech potkáme na vodě nebo alespoň u vody. Ve spolupráci s HG sportem a dalšími partnery připravujeme akci, která měla a má tradici. Nyní v nové formě i obsahu. Co však zůstává, jsi ty! PÁDLER!

Těšit se můžeš na setkání s lidmi na stejné vlně. Na promítání. Workshopy. Testování lodí a pádel. Zúčastnit se můžeš závodů nebo spanilé jízdy. A možná přijde i Freya Hoffmeister!

Ale hlávní kápo Standa Stanďoch Prďoch dorazí určitě!

Dalešice mají ostrovy, skály, příliv a odliv. Nevěříš? A takovou velikost, která tě na lodi nevycucá, ale naopak nakopne!

Lokalita: Dalešice, kemp WILSONKA

Termín: 1. - 2. června 2024

Příjezd a odjezd: možno již v pátek od 18.00 hod, v sobotu ideálně do 9.00 hod., ofiko ukončení v neděli cca v 13.30 hod.

PROGRAM SYMPOZIA

možný příjezd již tento den - aklimatizace, ubytování a zahajovací večírek

Sobota, program od 9.00 hod

• 9.00 - 9.15 hod. - Ofiko zahájení a přivítání, pásky a platba na místě
  • Kajakářský workshop:
  • 9.15 hod. - 10.00 hod. - Balení do síčka - rady a tipy - Jiří Kostínek
  • 10.15  hod. - 11.00 hod. - První pomoc na vodě i ve vodě, podchlazení a KPR - Jan Folkman
  • 11.15 hod. - 12.00 hod. - Eskymování - zvládněte více než první půlku - Jiří Kostínek
  • 12.15 hod. - 13.00 hod. - Záchrana na vodě - sólo i ve skupině - SKS tým
  • 13.00 hod. - 14.00 hod. - Oběd
  • 14.00 hod. - 17.00 hod. - Testování lodí (HG sport) a pádel (TNP), pádlování s SKS týmem, spanilá jízda
  • 17.00 hod. - 18.00 hod. - Osobní volno, večeře
  • od 18.00 - 21.00 hod. - Promítání:
  • 1. Tomáš Mráček - Hustokrutopřísné babičky a seakajakáři v akci - na Hebridách i v Bretani
  • 2. Pádlování - Stanďoch + překvapení
  • 3. Seakayaková pecka - promítání z divočiny
  •  TOMBOLA - všichni lososi jsou výherní!
  • od 21.00 hod. - Posezení a setkání, oheň a muzika

Neděle, program od 9.30 hod

• 9.30 hod. - 12.00 hod. - Jízda zručnosti o Plovoucí pohár - Seakajakového démona
  • 12.00 hod. - Vyhlášení, ceny, diplomy a vroucí objetí
  • 12.15 hod. - Ofiko ukončení - následuje volný program, volné jízdy - projížďky, výsadek na ostrově, testování

Změna programu vyhrazena.

DŮLEŽITÉ. NEPŘEHLÉDNI.

Pro absolvování celého programu včetně spanilé jízdy, workshopu nebo závodů bys měl mít s sebou:

seakajak (když nemáš vlastní, uveď při registraci), pádlo, šprajdu, vestu, helmu, šňůru na kontaktní a distanční vlečení, paddle float, pumpu. A vybavení na bydlení v kempu - spaní ve stanu či v chatce a půllitr.

Nemáš vlastní loď? Uveď při registraci.

Na Seakayakové sympozium 2024 se zaregistruj. Registrace je platná až po zaplacení. V případě, že bys chtěl sympozium věnovat jako dárek - Dárkový poukaz, klikni na HG SPORT.

Ubytování: ve vlastních stanech nebo v chatkách (doporučujeme rezervovat předem), platí se na bráně ve vjezdu do kempu WILSONKA.

TESTOVÁNÍ: HG sport dorazí s plným vozíkem lodí na zkoušení a testování / TNP pádla a vesla dodají pádla

POŘADATELÉ: HG sport + SEAKAYKOVÁ ŠKOLA

Partneři: TNP pádlaPÁDLER, VOLKAFE a další.

Platba: na místě hotově, ale ještě lépe převodem na č. ú. 1456825021/3030

Půjčovna a testovací lodě:

www.hgsport.cz

Instruktoři:

www.seakayakovaskola.cz

Cena nezahrnuje: dopravu, kemp, jídlo

V ceně: přednášející, instruktoři, závody, testování vybavení, jedno číslo vodáckého časáku PÁDLER

Tombola: á 50 Kč za číslo - všechny čísla vyhrávají!

Přihláška viz níže. Pravidla a podmínky Seakayakové školy.

BONUS(Y):

Společenský stan, časopis Pádler a Svět outdooru pro každého účastníka, ranní káva VOLKAFE, lodě a pádla na testování od HG sportu a TNP.

Tak aH2Oj první víkend v červnu 2024!

Foto zdroj: archiv_HGsport

Seakajakové sympozium je zpět!

— Objednejte si Seakajakové sympozium 2024 co nejdříve —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

JAK TO VYPADÁ NA DALEŠICÍCH? A O ČEM TO BUDE?

Na stejné vlně.