— Malí piráti —

Vydejte se na vodní výpravu jako celá rodina. Zapůjčíme vám double kajaky a naučíme vás být kapitánem na své lodi a využít potenciál vašeho malého motorku na přídi.

Na palubu!

— Náplň kurzu —

Seznámení s kajakem, pádlem a vybavením na seakayak (vesta, kormidlo, šprajda). Seřízení kajaku (opěrky a sezení), ovládání kormidla. Specifika jízdy na double kajaku i bez háčka na přídi (netaháček). Možnost pro starší děti samostatné jízdy na dětském seakajaku.
Správné nastupování do seakajaku. Přímá jízda, zatáčení, základní manévry a náklony. Základy bezpečnosti - záchrana ve dvojici v praxi. Malá škola správného a efektivního pádlování. Plavba po a proti proudu. Změny směru a otáčení na místě. Přítahy pádlem. Během celodenního výcviku bude vložena zastávka na jídlo či svačinu. Ukázky tažení a činnosti při "cvaknutí". Zásady rozhodovacích schémat (MY ABCDE a STEVE) ve zkratce.

Pro koho je tento kurz určen? Pro rodiny s dětmi.

Termíny: od dubna 2021

Místa: Praha, Trója, Vodácké centrum HG-sport

Cena obsahuje: služby instruktora, půjčovnu vybavení: loď, pádlo, vesta, šprajda, 1x vak, 1 x žužu bonbóny, 1 x časopis Pádler nebo Svět outdooru

Cena neobsahuje: vaši dopravu, ubytování, parking, stravu, extra vybavení: (neopren, neoprenové ponožky, vodácká bunda, sucháč) ceník půjčovny

Délka trvání: 8 hod.

Cena za pádlera: od 1000 Kč, max. 6 osob na jednoho instruktora

6 pádlerů / 1 000 Kč na osobu

5 pádlerů / 1 100 Kč na osobu

4 pádleři / 1 200 Kč na osobu

3 pádleři / 1 500 Kč na osobu

2 pádleři / 2 200 Kč na osobu

1 pádler/ 4 000 Kč na osobu

Věková hranice pro děti: od 6 let, od 10 let možná samostatná jízda na dětském kajaku (půjčovné extra)

— Objednejte si nezávazně naše služby —

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.